Piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā.

1. Preču saņemšana BE RACEDOG noliktavā – Vārnu ielā 10, Rīgā
Pasūtīto preci iespējams saņemt BE RACEDOG noliktavā Vārnu ielā 10, Rīgā, četru darba dienu laikā bez maksas.
Iespējamie apmaksas veidi: priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu.
Prece noliktavā tiek piegādāta 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Jums uz e-pastu atnāks paziņojums, ka prece ir sagatavota izņemšanai.
Lūdzu, nāciet uz noliktavu pēc sava pasūtījuma tikai tad, kad saņemsiet e-pastu ar informāciju, ka Jūsu pasūtījums jau ir gatavs saņemšanai.

Ja prece netiek izņemta četru darba dienu laikā, par katru nākamo glabāšanas dienu tiek rēķināts "glabāšanas pakalpojums", kas ir 0,30 EUR dienā. Glabāšanas pakalpojuma maksa ir jāsamaksā skaidrā naudā izņemot preci noliktavā. Maksimālais glabāšanas termiņš 30 dienas.
01.09.2019. - 31.09.2019. noliktava strādās tikai pirmdienās.

2. Omniva pakomāti

Preces uz Omniva pakomātiem tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "No Manis" kontā prece tiek piegādāta uz Omniva pakomātu divu darba dienu laikā, taču Jums vēl jāierēķina sūtīšanas laiks
Omnivas pakomātā var piegādāt preci līdz 30 kg.
Pakalpojuma maksa: 2.99 neatkarīgi no izvēlētā izmēra.

3. Piegāde ar Omniva kurjerpastu

Preces iespējams pasūtīt ar piegādi tieši mājās vai birojā. Preces ar Omniva kurjeru tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara, kā arī Jūsu atrašanās vietas. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "No Manis" kontā, preču piegādi ar kurjeru veicam trīs darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas SIA "No Manis" kontā.
Kurjerpasta cena tiks precizēta atkarībā no preces parametriem un svara un var tikt precizēta e-pastā pēc pasūtījuma veikšanas.

4. Piegāde ar velokurjeru Rīgā
Piegādi veic darba dienās darba laikā Rīgā, ja pasūtījums ir līdz 3 kg.
Preces ar velokurjeru tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "No Manis" kontā prece tiek sagatavota velo kurjeram divu darba dienu laikā, taču Jums vēl jāierēķina piegādes laiks.
Pakalpojuma cena: 3,51 neatkarīgi no izvēlētā izmēra.

5. Latvijas pasts
Preces ar Latvijas pasta starpniecību tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "No Manis" kontā prece tiek piegādāta uz Latvijas pasta filiāli divu darba dienu laikā, taču Jums vēl jāierēķina sūtīšanas laiks. 
Pakalpojuma maksa: 2.99 precēm līdz 0,9 kg.

Visas lielgabarīta preces ir iespējams saņemt noliktavā Rīgā, Vārnu ielā 10, vai izvēloties piegādi ar Omniva kurjerpastu mājās.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar mūsu klientu apkalpošanas centru - zvanot uz tālruni 25664539 vai rakstot e-pastu veikals@nomanis.lv

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS" Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez beracedog.lv rakstiskas atļaujas.

Visi Internetveikali un cenas

 .