Interneta veikala BEracedog.lv minimālais pasūtījums ir 12,00 EUR. 

Pirkšanas nosacījumi / Distances līgums
Spied šeit

Preču pasūtīšanas veidi


Spied šeit

Preču izņemšana un piegāde


Spied šeit

Jautājumi un atbildes


Spied šeit

Garantija

Spied šeit

Atteikuma tiesības


Spied šeit

Dāvanu karte


Spied šeit

Dzimšanas dienas atlaide

Spied šeit

Regulārajiem klientiem / Lojalitates programma

Spied šeit
BE RACEDOG ir 2017. gada janvārī dibināta SIA "NO MANIS" struktūrvienība, kas nodarbojas ar sporta preču ražošanu, izplatīšanu un pārstāvniecību Latvijā. Esam izplatītāji Latvijā tādiem uzņēmumiem kā FLYING DOG (Čehija), ZERO DC (Čehija) un NEGRO TEAM (Polija). Tirgojam MUC-OFF (Anglija), HIGH5 (Anglija), TREZADO (Polija).

www.beracedog.lv/veikals/- ir oficiālais BE RACEDOG struktūrvienības interneta veikals.

Šobrīd esam uzņēmums Latvijā, kurš ražo kamanu suņu sportam paredzētu ekipējumu – polsterētus suņu iemauktus, amortizējošās un elastīgās pavadas, kā arī kanikrosa jostas, ekipējuma somas utml.

BE RACEDOG nodarbojas arī ar apģērbu ražošanu sporta komandām, jātniekiem un medniekiem, kā arī veic individuālu pasūtījumu izpildi jakām, vestēm, cepurēm, sporta ekipējumu somām, jebkuram citam specifiskam sporta inventāram.

Mēs patstāvīgi nodrošinām visu ražošanas procesa ciklu uz vietas Latvijā – no idejas un dizaina skices, līdz gatavam un sportistam lietojamam produktam, kas šūdināts un meistarots no kvalitatīviem Eiropā ražotiem materiāliem.

Mūsu ražoto produkciju izmanto gan ikdienā, gan sacensībās labākie Baltijas valstu sportisti kamanu suņu sportā. Visi mūsu ražotie preču modeļi ir sacensību režīmā testēti, esam piemeklējuši labākās izejvielas, lai katru mūsu ražoto preci padarītu ultra vieglu, ūdens izturīgu un sacensību noteikumiem atbilstošu. Pasūtot sporta preces mūsu interneta veikalā, mēs tās piegādājam visā Eiropas Savienības teritorijā.

Esam 100% Latvijas uzņēmums.

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS" Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez beracedog.lv rakstiskas atļaujas.
BEracedog.lv minimālā viena pasūtījuma summa ir €12.00 + piegādes un/vai glabāšanas izmaksas.
Visi Internetveikali un cenas

 .