Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "NO MANIS", vienotais reģ. nr. 40003884295 (turpmāk tekstā - BE RACEDOG) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1. BE RACEDOG piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.beracedog.lv/veikals/

3. BE RACEDOG visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu. Visiem pasūtījumiem un piegādēm ir 100% priekšapmaksa.

5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem:
bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta noliktavā Vārnu ielā 10, Rīgā;
ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta Omniva pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem,
komforta piegāde – Omniva kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē.

Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām.
!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.

7. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt četru darba dienu laikā no brīža, kad BE RACEDOG paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

8. Preces lietošanas instrukcija pēc preces saņemšanu tiek nosūtīta klientam uz e-pastu vai arī izsniegta izdrukātā veidā. 

9. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

10. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: veikals@nomanis.lv vai pa tālruni: +371 25664539, norādot rēķina numuru un datumu.
Jūs varat atgriezt preci kopā ar atteikuma veidlapu, nogādājot to BE RACEDOG noliktavā Rīgā, Vārnu ielā 10, vai arī nosūtot preci kopā ar atteikuma veidlapu uz SIA "NO MANIS", Vārnu iela 10-10, LV-1009, Rīga. Preci nav iespējams atgriezt uz tuvāko pakomātu, tā jāatgriež uz konkrēto adresi.

Uzmanību! Atteikuma tiesības nedarbojas, ja Jūs pasūtat specializētu (pielāgotu) izmēru ekipējumam (kanikrosa josta, pavada, suņu iemaukti, cepures u.c.).

11. Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība.
Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi veikals@nomanis.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Vārnu iela 10-10, Rīga, LV-1009. Sūdzība tiks izskatīta 14 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. 

Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:
- vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
- iesnieguma iesniegšanas datumu;
- strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:
- www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process
- www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze


12. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkreto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktas tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

13. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

14. Mārketinga aktivitātes:
14.1. BE RACEDOG var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

14.2. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā BE RACEDOG, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu un sms no BE RACEDOG. Lai atteiktos no jaunumu saņemšanas, Jums jānosūta e-pasta vēstule uz veikals@nomanis.lv ar norādi "Nevēlos saņemt jaunumus".

15. Dāvanu kartes lietošanas noteikumi ir pieejami šeit.

16. Interneta veikals BE RACEDOG patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu, vai arī ja iepriekš norādītājā termiņā nav apmaksāts rēķins.

17. Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €2000.
18. Minimālā viena pasūtījuma summa ir €5.

Jautājumu gadījumā var zvanīt +371 25664539 vai rakstīt uz e-pastu: veikals@nomanis.lv

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS" Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez beracedog.lv rakstiskas atļaujas.

Visi Internetveikali un cenas

 .