Ja esat Patērētājs, tad uz Jums attiecas šīs Atteikuma tiesības. Saskaņā ar „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” 1.panta 3.punktu, Patērētājs ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

Saskaņā ar Atteikuma tiesībām, Patērētājs 14 dienu laikā no pirkuma brīža var atgriezt preci, nepaskaidrojot atgriešanas iemeslus. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

Izmantojot Atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā sekojošus nosacījumus:
- pārbaudiet, bet nelietojiet preci;
- saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.

Gadījumā, ja vēlaties atteikties no preces, lūdzu aizpildiet atteikuma veidlapu (Atteikuma tiesības) un kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu nosūtiet to mums uz Vārnu iela 10-10, Rīga, LV-1009.

Par preces nogādāšanu preču saņemšanas punktā un izdevumu segšanu ir atbildīgs klients, nodrošinot atbilstošu transportēšanas iepakojumu - orģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā transportēšanas iepakojumā. Preces nav iespējams nosūtīt ar Omniva pakomātu, jo šādā gadījumā mēs tās nesaņemsim. Tās ir jāpiegādā uz adresi: Vārnu iela 10-10, Rīga, LV-1009.

7 kalendāro dienu laikā no augstākminēto lietu saņemšanas brīža, mēs atgriezīsim Jums naudu uz Jūsu, Atteikuma tiesību veidlapā norādīto, bankas kontu.

Uzmanību! Atteikuma tiesības nedarbojas, ja Jūs pasūtat specializētu (pielāgotu) izmēru ekipējumam (kanikrosa josta, pavada, suņu iemaukti, cepures u.c.).

Neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar mums e-pastā: veikals@nomanis.lv
0
 .