Veicu pasūtījumu, taču neredzēju apmaksas iespēju. Kā varu apmaksāt pasūtījumu?
Priekšapmaksas rēķins Jums tiks nosūtīts uz e-pastu pēc tam, kad Jūsu pasūtījums būs apstiprināts (tas var ilgt līdz nakamās veikala darba dienas rītam pēc pasūtījuma izveidošanas) un tas ir jāapmaksā līdz norādītajam datumam. Apmaksa ir jāveic uz bankas kontu, kas ir norādīts rēķinā. Citu apmaksas iespēju interneta veikalā nav.

Kāda ir minimalā pasūtījuma summa?
Interneta veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 0.99 € .

Vai ir iespējams iepirkties interneta veikalā kā juridiskai personai un saņemt rēķinu ar uzņēmuma rekvizītiem?
Jā. Ja jūs vēlaties saņemt rēķinu ar iekļautiem uzņēmuma rekvizītiem, veicat preču pasūtīšanu, Jums ir jāaizpilda lauciņš "Uzņēmums vai organizācija". Mēs nosūtīsim Jums rēķinu uz e-pastu pēc tam, kad Jūsu pasūtījums būs apstiprināts (tas var ilgt līdz nakamās dienas rītam pēc pasūtījuma izveidošanas). 

Vai ir iespējams viena pasūtījuma rēķinu sadalīt vairākos rēķinos, piemēram, pa preču grupām?
Diemžēl rēķinu par pasūtījumu nevar sadalīt vairākos rēķinos grāmatvedības iemeslu dēļ. Ja vēlaties, lai atsevišķi produkti tiktu iekļauti atsevišķos rēķinos, Jums jāizveido vairāki pasūtījumi, un mēs Jums izsniegsim rēķinu par katru pasūtījumu kā fiziskai vai juridiskai personai.

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS" Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez beracedog.lv rakstiskas atļaujas.

Visi Internetveikali un cenas

 .