1. Ar pirkuma grozu internetā.
Veicot pasūtījumu internetā, jums 24 stundu laikā tiks nosūtīts e-pasta apstiprinājums, vai izvēlētā prece ir pieejama noliktavā, kā arī elektronisks rēķins.

2. Zvanot pa tālruni  +371 25664539
Mūsu speciālists reģistrēs Jūsu pasūtījumu. Pasūtījuma izpilde ir iespējama 48 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētā prece ir pieejama noliktavā.

3. Pasūtījums pa e-pastu.
E-pastā: veikals@nomanis.lv norādiet interesējošo preci, vēlamo saņemšanas laiku un Jūsu kontakttālruni. Pasūtījuma izpilde ir iespējama 48 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētā prece ir pieejama noliktavā.


!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.

4. Pērkot uz vietas noliktavā - Vārnu iela 10, Rīgā.
Sākot ar 2019. gada 1. februāri, veicot pasūtījumu un pirkumu noliktavā, Vārnu ielā 10 - būs papildus apkalpošanas maksa 3.00 EUR.

Pērkot un veicot pasūtījumus internetā papildus maksas nebūs. Preču un pasūtījumu izņemšana noliktavā, joprojām būs bezmaksas.

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS" Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez beracedog.lv rakstiskas atļaujas.

Visi Internetveikali un cenas

 .