1. Ar pirkuma grozu internetā.
Veicot pasūtījumu internetā, Jums līdz nākamās darba dienas vakaram tiks nosūtīts e-pasta apstiprinājums, vai izvēlētā prece ir pieejama noliktavā, kā arī elektronisks rēķins.
Interneta veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 15.50 € .
!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.

2. Pasūtījums pa e-pastu.
E-pastā: veikals@nomanis.lv norādiet interesējošo preci, vēlamo saņemšanas laiku un Jūsu kontakttālruni. Pasūtījuma izpilde ir iespējama 48 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētā prece ir pieejama noliktavā.
Veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 15.50 € .

!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.

3. Pērkot uz vietas saņemšanas punktā - Vārnu iela 10, Rīgā.
Veicot pasūtījumu un pirkumu saņemšanas punktā, Vārnu ielā 10, Rīgā - būs papildus apkalpošanas maksa 3.00 EUR. Visiem pasūtījumiem ir 100% priekšapmaksa.

Pērkot un veicot pasūtījumus internetā papildus maksas nebūs.

BEPickUP saņemšanas punktā, Vārnu ielā 10, Rīga, LV-1009, var pasūtīt dažāda tipa audumus (skatīt sadaļu "Audumi"). Uz vietas var apskatīt audumu paraugus.
Audumi tiek piegādāti 7 līdz 15 dienu laikā no pasūtīšanas / apmaksas brīža. Audumus var pasūtīt tikai saņemšanas punktā uz vietas, to pasūtīšanai netiek piemērota apkalpošanas maksa.

0
 .