1. Ar pirkuma grozu internetā.
Veicot pasūtījumu internetā, Jums līdz nākamās darba dienas vakaram tiks nosūtīts e-pasta apstiprinājums, vai izvēlētā prece ir pieejama noliktavā, kā arī elektronisks rēķins.
Interneta veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 12.00 € .
!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.

2. Pasūtījums pa e-pastu.
E-pastā: veikals@nomanis.lv norādiet interesējošo preci, vēlamo saņemšanas laiku un Jūsu kontakttālruni. Pasūtījuma izpilde ir iespējama 48 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētā prece ir pieejama noliktavā.
Veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 12.00 € .

!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.

3. Pērkot uz vietas noliktavā - Vārnu iela 10, Rīgā.
Veicot pasūtījumu un pirkumu noliktavā, Vārnu ielā 10 - būs papildus apkalpošanas maksa 3.00 EUR. Visiem pasūtījumiem ir 100% priekšapmaksa.

Pērkot un veicot pasūtījumus internetā papildus maksas nebūs. Preču un pasūtījumu izņemšana noliktavā, joprojām būs bezmaksas.

BE RACEDOG noliktavā, Vārnu ielā 10, Rīga, LV-1009, var pasūtīt dažāda tipa audumus (skatīt sadaļu "Audumi"). Uz vietas var apskatīt audumu paraugus.
Audumi tiek piegādāti 7 līdz 15 dienu laikā no pasūtīšanas / apmaksas brīža. Audumus var pasūtīt tikai noliktavā uz vietas, to pasūtīšanai netiek piemērota apkalpošanas maksa.

Sakarā ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem, no 16. marta līdz 30. jūnijam nestrādās interneta veikala BEracedog.lv preču izsniegšana noliktavā. Aicinām mūsu klientus ar piesardzību un rūpību izturēties pret valsts noteiktajiem drošības pasākumiem un, iepērkoties internetā, izvēlēties sūtījumu piegādi uz pakomātiem vai ar kurjeru līdz mājas namdurvīm.
Omniva pakomāti ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā, neatkarīgi no tirdzniecības centru darba laika.

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS" Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez beracedog.lv rakstiskas atļaujas.
BEracedog.lv minimālā viena pasūtījuma summa ir €12.00 + piegādes un/vai glabāšanas izmaksas.
Visi Internetveikali un cenas Salidzini.lv logotips

 .