1. Ar pirkuma grozu internetā.
Veicot pasūtījumu internetā, jums 24 stundu laikā tiks nosūtīts e-pasta apstiprinājums, vai izvēlētā prece ir pieejama noliktavā, kā arī elektronisks rēķins.
Interneta veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 5.00 € .

2. Pasūtījums pa e-pastu.
E-pastā: veikals@nomanis.lv norādiet interesējošo preci, vēlamo saņemšanas laiku un Jūsu kontakttālruni. Pasūtījuma izpilde ir iespējama 48 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētā prece ir pieejama noliktavā.
Veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 5.00 € .

!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.

3. Pērkot uz vietas noliktavā - Vārnu iela 10, Rīgā.
Veicot pasūtījumu un pirkumu noliktavā, Vārnu ielā 10 - būs papildus apkalpošanas maksa 3.00 EUR. Visiem pasūtījumiem ir 100% priekšapmaksa.

Pērkot un veicot pasūtījumus internetā papildus maksas nebūs. Preču un pasūtījumu izņemšana noliktavā, joprojām būs bezmaksas.
Septembra mēnesī noliktava strādā tikai pirmdienās!

BE RACEDOG noliktavā, Vārnu ielā 10, Rīga, LV-1009, var pasūtīt dažāda tipa audumus (skatīt sadaļu "Audumi"). Uz vietas var apskatīt audumu paraugus.
Audumi tiek piegādāti 7 līdz 15 dienu laikā no pasūtīšanas / apmaksas brīža. Audumus var pasūtīt tikai noliktavā uz vietas, to pasūtīšanai netiek piemērota apkalpošanas maksa.

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS" Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez beracedog.lv rakstiskas atļaujas.

Visi Internetveikali un cenas

 .