Veicu pasūtījumu, taču neredzēju apmaksas iespēju. Kā varu apmaksāt pasūtījumu?
Priekšapmaksas rēķins Jums tiks nosūtīts uz e-pastu pēc tam, kad Jūsu pasūtījums būs apstiprināts (tas var ilgt līdz nākamās veikala darba dienas pusdienas laikam pēc pasūtījuma izveidošanas) un tas ir jāapmaksā līdz norādītajam datumam. Apmaksa ir jāveic uz bankas kontu, kas ir norādīts rēķinā. Citu apmaksas iespēju interneta veikalā nav.

Veicu pasūtījumu sestdien, taču vairāk kā diennakti neesmu saņēmis rēķinu e-pastā! Kāpēc?
Elektroniskie rēķini tiek izrakstīti tikai interneta veikala darba laikā. Ar darba laiku var iepazīties šeit: http://www.beracedog.lv/darba-laiks-kontakti/

Vai ir iespējams iepirkties interneta veikalā kā juridiskai personai un saņemt rēķinu ar uzņēmuma rekvizītiem?
Jā. Ja jūs vēlaties saņemt rēķinu ar iekļautiem uzņēmuma rekvizītiem, veicat preču pasūtīšanu, Jums ir jāaizpilda lauciņš "Uzņēmums vai organizācija". Mēs nosūtīsim Jums rēķinu uz e-pastu pēc tam, kad Jūsu pasūtījums būs apstiprināts (tas var ilgt līdz nakamās darba dienas pusdienas laikam pēc pasūtījuma izveidošanas). 

Vai ir iespējams par pasūtījumu samaksāt, kad izņemšu preci?
Nē, diemžēl šāda iespēja nepastāv. Gan fiziskām personām, gan juridiskām personām ir priekšapmaksas rēķins un prece tiks piegādāta tikai pēc tā pilnīgas apmaksas.

Vai ir iespējams viena pasūtījuma rēķinu sadalīt vairākos rēķinos, piemēram, pa preču grupām?
Diemžēl rēķinu par pasūtījumu nevar sadalīt vairākos rēķinos grāmatvedības iemeslu dēļ. Ja vēlaties, lai atsevišķi produkti tiktu iekļauti atsevišķos rēķinos, Jums jāizveido vairāki pasūtījumi, un mēs Jums izsniegsim rēķinu par katru pasūtījumu kā fiziskai vai juridiskai personai.

Vai ir iespējams saņemt savu pasūtījumu tajā pašā dienā, kad pasūtījums tiek veikts? 
Nē, diemžēl nav iespējams saņemt sūtījumu tajā pašā dienā, pat ja preces aprakstā ir norādīts "ir noliktavā", jo pakomātu servisi un kurjeri sūtījumus piegādā nākamajā darba dienā. Ja preces aprakstā ir norādītas "Pieejamība: 7 līdz 30 dienas", tad sūtījumu saņemsiet šo dienu laikā, jo pasūtījums nāk no centrālās noliktavas Čehijā.

Kā zināt cik ilgā laikā es varēšu saņemt preci?
Preču aprakstā ir norādīts preces pieejamības laiks un Jūs preci varēsiet saņemt šīs pieejamības laikā (no līdz).
Ja produktam preces aprakstā ir norādīts "pieejamības laiks: noliktavā", Jūs preci varēsiet saņemt 5 darba dienu laikā preču saņemšanas punktā pēc apmaksas saņemšanas. Ja esat izvēlējies piegādi - papildus būs jārēķina sūtīšanas ilgums.
Ja preces aprakstā ir norādītas "Pieejamība: 7 līdz 30 dienas", tad sūtījumu saņemsiet šo dienu laikā, jo pasūtījums nāk no centrālās noliktavas Čehijā.

Vai ir iespējams mainīt piegādes adresi, kad pasūtījums jau ir veikts?
Gadījumā, ja esat norādījis nepareizu piegādes adresi un vēlaties to manīt (piemēram, darba vietas adrese vietā esat norādījis Jūsu mājas adresi), lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: [email protected] un precizējiet piegādes adresi.

Vai veicot pasūtījumu interneta veikalā ir jāmaksā par piegādi?
Piegādes maksa ir sākot no 2,10 € līdz 30.00 € (atkarībā no izvēlētā piegādes laika).

Es vēlos atcelt jau apmaksātu pasūtījumu, kuru vēl neesmu saņēmusi. Vai tas ir iespējams? 
Diemžēl šāda iespēja nepastāv. Fiziskas personas varēs atteikties no preces, 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas, aizpildot atteikuma veidlapu un preci kopā ar veidlapu atgriežot pie mums.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai saņemtu atpakaļ naudu par nepiegādātajām vai atgrieztajām precēm?
Naudas tiks atmaksāta uz Jūsu bankas kontu, no kura tika veikta pasūtījuma apmaksa, četrpadsmit (14) kalendāro dienu laikā.

Vai es varu atgriezt preci uz Jums tuvāko Omniva pakomātu?
Jums prece ir jāatgriež uz adresi ar Latvijas pasta vai kurjera starpniecību: SIA "No manis", Vārnu iela 10-10, Rīga, LV-1009, Latvija. Ja sūtīsiet to ar Omniva pakomātu, mēs to nesaņemsim.

Esmu veicis pasūtījumu un to apmaksājis. Vai preci manā vietā var izņemt cita persona?
Tikai gadījumā, ja pasūtot preci esat norādījis preces saņēmēja vārdu un uzvārdu. Ja esat preces saņēmēja vietā norādījis sevi vai neko neesat lauciņā norādījis, tad preci varēsiet saņemt tikai Jūs. Saņemot preci, Jums būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Esmu veicis pasūtījumu un to apmaksājis. Kad varēšu saņemt preci?
Preces noliktavā piegādā kalendāro dienu laikā, kas norādīts katras preces preču aprakstā
(pieejamības laikā) un rēķinā, pēc pasūtījuma apstiprināšanas un naudas samaksas saņemšanas. Papildus preces saņemšanai noliktavā jārēķina piegādes laiks, ja esat izvēlējies kādu no piegādes veidiem.

Vai varu izmantot 2 atlaižu kodus vienlaicīgi?
Vienam pasūtījumam varat izmantot tikai vienu atlaižu kodu.

Kādēļ interneta veikalā ir redzams produkts, kuru pasūtīju, bet tas netika piegādāts?
Ir situācijas, kad pasūtījuma izdarīšanas brīdī produkts ir pieejams mūsu vai ražotāja noliktavā, taču rēķina izrakstīšanas vai komplektēšanas brīdī tas ir beidzies un mēs to nevaram Jums piegādāt.

Ko darīt, ja produkta aprakstā nevaru atrast sev interesējošo informāciju?
Ja jūs nevarat atrast nepieciešamo informāciju par kādu no sortimenta produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot e-pastu: [email protected] un mēs centīsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par produktiem.

Vai prece ir noliktavā?  
Preces pieejamību var apskatīt pie katras preces informācijas. Ja redzams uzraksts “Pieejamība: ir noliktavā", tad šī prece atrodas Latvijas noliktavā. Ja preces aprakstā ir noradītas pieejamības dienas, tad prece tiek piegādāta noliktavā šo dienu laikā. Seko līdzi informācijai tīmekļa vietnē.

Vai preces var rezervēt?
Preces nav iespējams rezervēt.

Esmu atbraucis uz veikala adresi, bet nekur neatrodu, kur Jūs atrodaties!
Atgādinām, ka mums nav veikala telpas. Mēs preces pārdodam tikai ar e-veikala starpniecību.