BE RACEDOG ir 2017. gada janvārī dibināta SIA "NO MANIS" struktūrvienība, kas nodarbojas ar dažādu preču ražošanu, izplatīšanu un pārstāvniecību Latvijā. Esam izplatītāji Latvijā tādiem uzņēmumiem kā FLYING DOG (Čehija), ZERO DC (Čehija) un Trezado (Polija). Tirgojam MUC-OFF (Anglija), HIGH5 (Anglija).

Kompānijas priekšrocība balstās uz pieredzi, profesionalitāti un servisu, kā arī klientu atbalstu no kompānijas darbinieku puses. Mēs strādājam, lai kļūtu par mūsu klientu pirmo izvēli, jo ar augstu atbildības sajūtu izturamies un rūpējamies par katru klientu. 
Esam pārliecināti, ka sadarbojoties ar BE RACEDOG - Jūsu panākumi būs garantēti!

http://www.beracedog.lv/veikals/ - ir oficiālais BE RACEDOG struktūrvienības interneta veikals.

Šobrīd esam uzņēmums Latvijā, kurš ražo kamanu suņu sportam paredzētu ekipējumu – polsterētus suņu iemauktus, amortizējošās un elastīgās pavadas, kā arī kanikrosa jostas, ekipējuma somas utml.

BE RACEDOG nodarbojas arī ar apģērbu ražošanu sporta komandām, jātniekiem un medniekiem, kā arī veic individuālu pasūtījumu izpildi jakām, vestēm, cepurēm, sporta ekipējumu somām, jebkuram citam specifiskam sporta inventāram.

Mēs patstāvīgi nodrošinām visu ražošanas procesa ciklu uz vietas Latvijā – no idejas un dizaina skices, līdz gatavam un sportistam lietojamam produktam, kas šūdināts un meistarots no kvalitatīviem Eiropā ražotiem materiāliem.

Mūsu ražoto produkciju izmanto gan ikdienā, gan sacensībās labākie Baltijas valstu sportisti kamanu suņu sportā. Visi mūsu ražotie preču modeļi ir sacensību režīmā testēti, esam piemeklējuši labākās izejvielas, lai katru mūsu ražoto preci padarītu ultra vieglu, ūdens izturīgu un sacensību noteikumiem atbilstošu. Pasūtot sporta preces mūsu interneta veikalā, mēs tās piegādājam visā Eiropas Savienības teritorijā.

Kopš 2019. gada pavasara izplatām arī preces mājsaimniecībai un ražošanai.

Esam 100% Latvijas uzņēmums. Mūsu uzņēmums ir biedrs Latvijas Kvalitātes biedrībā, kas apstiprina, ka mūsu uzņēmumam ir svarīga kvalitāte, kompetence un apmierināti klienti.